גיליון

10

Isaac Debah

עובדי ומנהלי דלתא,


ערב ראש השנה תשע"ט הוא הזדמנות לעצור לרגע, להביט לאחור על העשייה הרבה שהייתה השנה ולהסתכל קדימה באופטימיות לעבר האתגרים וההזדמנויות העומדים בפנינו.

בפרוס השנה החדשה אני רוצה לאחל לנו כחברה – שנדע לעבוד ביחד, לפרגן האחד לשני, לתת את הטוב שבנו, להבקיע חומות, לחדש ולהתחדש ולהגיע לתוצאות חיוביות.

במישור האישי אני רוצה לאחל לכל אחד ואחת מכן שנה בה תתפתחו אישית ומקצועית, שנה בה תמצאו את האיזון בין העבודה לפנאי, שנה של בריאות ורווחה, שנה בה תיהנו מהרבה רגעי אושר וקסם בקרב משפחתכם וחבריכם.

נאחל שתהיה זו שנה של שקט ושלום בתוך הארץ ובין שכנינו.


'תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה' 

 

שתבוא עלינו שנה טובה.


 
שלכם,
אייזיק דבח

Delta Tech Talk

בוקר של חדשנות שמוביל לאינספור אפשרויות


במסגרת הרצון להתחדש ולהכיר את הנעשה בפלטפורמות שונות – התכנסנו לבוקר של חדשנות בו הכרנו 5 חברות הזנק אשר הציגו את העתיד בעולמות ה e-commerce, לוגיסטיקה ושילוח, חוויית לקוח בנקודת המכירה, פרסונליזציה בנכסים הדיגיטליים ומעקב אחר מתחרים. זה היה בוקר של אינספירציה שאיפשר טעימה קטנה מהעולם הדיגיטלי בו אנו חיים.

מור פסו, סמנכ"לית השיווק בדלתא ישראל ויוזמת המפגש אמרה: "כחברה שחרטה על דגלה את סמל החדשנות, חשוב שנהיה חשופים למיטב הטכנולוגיות בתחום הריטייל ושנוכל לייצר שיתופי פעולה פוטנציאליים על מנת להמשיך להיות הטובים והמתקדמים ביותר בכל תחום".

אייזיק דבח, מנכ"ל דלתא גליל, אמר שהוא מקווה שמפגש זה הוא סנונית ראשונה למפגשים נוספים וקיווה שנוכל ליצור שיתופי פעולה על מנת לקדם את העסקים של דלתא.

פריסייל בדלתא ישראל

 
כמדי חצי שנה, גם לקראת הסתיו נערך אירוע פריסייל של רשת דלתא ישראל. למפגש הוזמנו כל מנהלי סניפי הרשת, מנהלים אזוריים ומטה החברה. במפגש הוצגו נתוני חציון ראשון 2018 וחזון הרשת על ידי סמנכ"ל המכירות רועי בן נון ומנהלת הרשת לורין נשיא, נערך טקס מרגש של עובדים מצטיינים מהרשת ולסיום - תצוגת אופנה מדליקה בה הוצגה קולקציית סתיו חורף 2018/2019.
pre (1)
pre (1)
pre (10)
pre (10)
pre (37)
pre (37)
pre (19)
pre (19)
pre (17)
pre (17)
pre (31)
pre (31)
pre (20)
pre (20)
pre (12)
pre (12)
pre (15)
pre (15)
pre (6)
pre (6)
shanatova_girl_900.jpg

חוגגים את הבריאות בדלתא!

 

במהלך חודש יוני קיימנו ימי בריאות חגיגיים באתרי  החברה- במטה בקיסריה, במרלו"ג ובכרמיאל.

בקיסריה פתחנו את הבוקר עם שייקים בריאותיים ומדיטציה בחצר, בכרמיאל עם עגלת יוגורט מפנקת וסדנת מדיטציית "מיינדפולנס". המשכנו בכל אחד מהאתרים להרצאתו המרתקת של הג'ודוקה אריק זאבי- "לנצח בקרבות היום יום", יועצים ארגונומיים בעמדות העבודה, מאמני ספורט-תרפיה, בדיקות מדדים גופניים, שיעורי פילאטיס, ארוחת צהרים מושקעת בסימן בריאות, והרבה אווירה בריאה וכיפית.
חגיגת הבריאות היא אורח חיים בדלתא ולא אירוע חד פעמי. זו הזדמנות עבורכם להצטרף לקבוצות הריצה ואימוני הפילאטיס בכל אחד מהאתרים.
IMG_0969_1500px
IMG_0969_1500px
GK9A4059_1500 PX
GK9A4059_1500 PX
c7585399-6406-41d9-ab29-37b1fe1a2ea6
c7585399-6406-41d9-ab29-37b1fe1a2ea6
7b0d272d-d7e8-4b4c-ad95-ff2375cf9dfd
7b0d272d-d7e8-4b4c-ad95-ff2375cf9dfd

שלום כיתה א'

 
זה כבר הפך למסורת – במהלך החופש הגדול נפגשים כל הילדים של עובדי דלתא העולים לכתה א' לאחר הצהריים של כיף בספארי.
סיור מודרך "VIP", נסיעה ברכבת הספארי, האכלת ג'ירפות, ליטוף חיות, איפור צבעוני, כובעים, חולצות, ילקוטים לפי בחירה, ארוחת ערב קלה והפתעות בדרך.
באירוע השתתפו עובדים וילדיהם מכל רחבי דלתא בארץ- מרשת החנויות, משרדי החברה והמפעל בכרמיאל.
הי זה יום משותף ומרגש, באווירה משפחתית ונינוחה. לא ברור מי מתרגש יותר – ההורים או הילדים, מה שבטוח – כולם נהנו.
שיהיה בהצלחה!
Cita A (45)
Cita A (45)
Cita A (46)
Cita A (46)
Cita A (44)
Cita A (44)
Cita A (43)
Cita A (43)
Cita A (42)
Cita A (42)
Cita A (41)
Cita A (41)

גם אני עובד בדלתא

רגע לפני שיצאנו לחופשת קיץ מרוכזת נהנו ילדי עובדי המטה מיום כיף באתר החברה. הארוע היה בסימן 'דלתא מסביב לעולם' והמשימות אפיינו מדינות שונות בהן מתקיימות פעיליות ייצור ושיווק של החברה. ברוח ערכי החדשנות, הגיוון והיצירתיות של החברה נהנו הילדים ממופע של 'דר מולקולה', מסדנת מוסיקה מסביב לעולם, מפעילויות יצירה מגוונות, למדו קצת על ההיסטוריה והפעילות של דלתא דרך שאלון אינטראקטיבי, סרטים, כיבוד מפנק ובעיקר זכו לזמן איכות עם ההורים.

קייטנת דלתא בכרמיאל

כמו בכל קיץ גם השנה נהנו ילדי העובדים מאתר כרמיאל משבועיים של קייטנה שהתקיימה בבריכת רגבה. הילדים נהנו מפעילות מגוונת: הפנינג פתיחה חגיגי, יום טריאתלון, יום בנושא עדות, יום מהאגדות, יום ספורט אינדיאני ועוד...
משנה לשנה נרקמות חברויות חדשות, חוויות חדשות ויש כבר ציפייה לקיץ הבא.
קייטנה מכרמיאל (2)
קייטנה מכרמיאל (2)
6
6

המרלו"ג ביום כיף אתגרי בצפון

בסוף יוני יצאו עובדי המרלו"ג ליום כיף משותף ואתגרי באזור נהר הירדן.
היום התחיל בקבלת פנים מפנקת, והמשיך לטיול רכבי שטח מסוג RZR, שייט בקיאקים בנהר הירדן שהסתיים בהשתכשכות במים, בר לימודה קפואה ועוד...
את היום סיכמו בארוחת צהרים עשירה במסעדת "איסקנדר", היה זה יום גדוש פעילות, גיבוש והרבה אווירה משפחתית וכיף.
merlog (2)_1500
merlog (2)_1500

דלתא עם הקהילה

תרומה לקהילה

כחלק מתוכנית התרומה לקהילה, אשר הינה חלק אינטגרלי מרוח החברה, נרתמו במהלך חודש יולי  כ 30 מעובדי החברה ליום שכולו נתינה בארגון "לקט ישראל".
במהלך יום זה נארזו מאות חבילות מזון עבור משפחות אשר ידם אינה משגת.
הייתה זו הזדמנות עבורנו לתרום ולהירתם למען מטרה חשובה זו.  
הדס בש סיפרה: " זה הרגיש מדהים לתרום. יציאה של שעות ספורות מהמשרד הרגישה כתרומה משמעותית לחברה, ולוותה בתחושת נתינה שמילאה אותי בסיפוק רב. היה גם כיף ומגבש ,היה ערב רב של אנשים ולכולם מטרה אחת: לתרום לאנשים פחות ברי מזל מאיתנו, לתרום ולהרגיש שייך למשהו שהוא גדול יותר מהאני הפרטי שלך.
בעיני זה דבר מדהים שחברת דלתא מאפשרת לעובדיה להתנדב, לפתח מעורבות חברתית ולצאת קצת משולחן המחשב. זה מרחיב אופקים וזה מראה על נאורות"
יפעת חיים: "אתמול נזכרתי כמה טוב להרתם ולתרום.
יצאנו כקבוצה להתנדב באיסוף וליקוט מזון למען משפחות נזקקות.
כמו הרבה אנשים, ברור לי שחשוב להתנדב, אבל הלוז שלנו בחיי היומיום לא תמיד מזמן לנו הזדמנויות.. אבל אתמול זכיתי. לאט לאט לכל שקית הכנסתי ירקות וחשבתי כמה השקית הזאת תשמח משפחה שזקוקה לה. אני חושבת שזה מאוד ישראלי ויהודי. כן ככה פשוט."
Rosh Hashana Card 2018_V2_1.jpg
Rosh Hashana Card 2018_V2_2.jpg