'משהו לרוץ איתו'

שיתוף פעולה בין דלתא לשנקר מביא לתוצרים מפתיעים בעולם האקטיב

זו השנה השניה בה מתקיים שיתוף פעולה בין החוג לעיצוב אופנה לבין מעצבות דלתא.
השנה, תחת הפרוייקט 'משהו לרוץ איתו' נתבקשו הסטודנטיות  לעצב ולייצר קולקציה הבנוייה על מוצרי אקטיב והלקוחה מעולם הדימויים שלהם ומדמות מפתח (role model) אשר מעצימה אותן ומהווה עבורן השראה.
עבור דלתא היווה הקורס הזדמנות לחשוף את החברה, על פעילותיה השונות, את ההתמקצעות בחדשנות ובעיצוב ואת היותה מובילה גלובאלית בתחום הטקסטיל והאופנה. דלתא הינה אבן שואבת לבוגרי שנקר, בתחום עיצוב האופנה והטקסטיל, ואך טבעי הוא שנרצה להעמיק את הקשר ולבנות את הדור הבא של המעצבים, ועתודה ראויה לאתגרי העתיד.
בפרזנטציית הסיום אמרה אסנת ליאון, מנהלת רכש ואופנה בדלתא ישראל: "הסטודנטיות למדו והעמיקו את הידע על הגוף ועל איך נכון להלביש אותו.  גם עבורי זו היתה חוויה מעשירה והזדמנות להיחשף לרעיונות חדשים". נטלי רבהון, מנהלת העיצוב בדלתא ישראל, אמרה: "מסחריות היא לא מילה גסה גם אם אתה רוצה לעצב היי פאשן או הוט קוטור. הסטודנטים מאוד הרשימו ביכולות התרגום וההתאמה של עיצוב מקורי לעולם הספורט".
לקרא עוד על הפרוייקט אנא הקליקו
http://deltagalil.com/designing-technology-delta-galil-shenkar-college       

גיליון

4

TAL_9142
TAL_9142
TAL_9191
TAL_9191
TAL_9079
TAL_9079
TAL_9032
TAL_9032
TAL_8895
TAL_8895
TAL_8803
TAL_8803
TAL_8847
TAL_8847
TAL_8819
TAL_8819

7FAM EU – עוברים ומתחדשים


בסוף חודש יוני עברו עובדי מטה אירופה של 7 FAM  ממשרדי החברה המוכרת VF בסטאביו, למשרדים חדשים במנדריסיו, שוויץ.


קומת המשרדים, שעוצבה על ידי פייר פאולו ריקאטי, שעיצב גם את מטה החברה בקיסריה, מאופיינת ב-OPEN SPACE ובהרבה אסתטיקה וחום.
ביום המעבר נערכה חגיגה קטנה בנוכחות עובדי ומנהלי 7 לצד נציגים מדלתא: עינת אמיתי, סמנכ"ל משאבי אנוש גלובלית, אילנה ביסטריצקי, מנהלת הפרויקט ואשרף שופאני מנהל תמיכת IT. 

זו ההזדמנות להודות לצוותים שלוקחים חלק במיזוג החברה עם דלתא,  וביניהם: ענבר שוורץ סמנכ"לית הפיתוח העסקי, אילנה ביסטריצקי, מנהלת הפרוייקט, צוות הכספים האמון על המיזוג העסקי והכספי, צוות מערכות מידע אשר על תשתיות המחשוב והתקשורת וצוות משאבי אנוש האמון על ליווי השינוי, עדכון הסכמי העבודה, גיוס העובדים, המעבר ועוד...

טווים (עוד) קשרים עם NIKE

בראשית יולי נערך בחטיבת הסנטוני ביקור של נציגי קטגוריית הספורט של נייקי

(NSW - (Nike Sports Wear. 

הקטגוריה מתמחה במוצרי לייפסטייל והלבשת חוץ (Outerwear & lifestyle) מוצרים אופנתיים אשר אינם משמשים בהכרח לפעילות ספורטיבית, כשהמיקוד הוא בקווים אופנתיים, בדים עם מגע טבעי וגימורים נקיים.
 
במהלך הביקור עבדו יחד, צוות נייקי וצוות הפיתוח של חטיבת הסטנטוני, על קבוצת גברים ונשים לעונת אביב 2019,  מוצרים אשר במקור נולדו מתוך עבודה משותפת של הקטגוריה עם מחלקת הסריגה של דלתא בנייקי .
אנו שמחים על ההזדמנות להיכנס לקטגוריות נוספות בנייקי,  ולתרום בעתיד הקרוב לצמיחה אורגנית של החברה.

לומדים ונהנים – Delta DNA  

סקירה קצרה על חלק ממפגשי הלמידה והקורסים שהתקיימו לאחרונה

לומדים לעבוד עם ויאטנם

כחלק מהכניסה לייצור של המפעל המתקדם בוויאטנם, התקיימה באורט בראודה בכרמיאל בחודש יוני הדרכה בנושא עבודה עם וויאטנם. במסגרת ההדרכה, שהועברה על ידי טל רשף - מומחה לקשרים עסקיים עם המזרח הרחוק, ניתן מידע רב על התרבות, ההיסטוריה והכלכלה בויאטנם, וניתנו טיפים לאופן התקשורת הנכון מול עובדים ויאטנמיים. במפגש, שנפתח על ידי גיל שמעון, השתתפו עובדים רבים מהצוותים העסקיים ביחידות ה-Global Upper Market וכן עובדי מטה מהכספים וממערכות מידע.
 

סיום הכשרת מנהלים עם מדווחים

11 מנהלים בתפקידי ניהול ראשוניים סיימו במהלך יוני את קורס ההכשרה. הקורס, שלווה על-ידי מיכל ציטרון ממשאבי אנוש, כלל 6 מפגשים בנושא מיומנויות ניהול בסיסיות, ועירב את המנהלים הישירים של המשתתפים ששותפו בקביעת התכנים ובהגדרת יעדים אישיים לכל משתתף. במהלך אוקטובר יתקיים קורס נוסף של הכשרת מנהלים ראשונית, למנהלים ללא מדווחים.
ההכשרות הן חלק מתפיסת הלמידה של Delta DNA לפיה גם ניהול הוא מקצוע שיש ללמוד אותו באופן שיטתי.
 

לומדים לנהל את התקציב המשפחתי במרלו"ג

עובדי המרלו"ג של דלתא ישראל נשאלו מה ירצו ללמוד במהלך 2017 ומרבית העונים ביקשו ללמוד כיצד לנהל את התקציב המשפחתי. ביוני התקיימו שתי הדרכות כאלה בשיתוף עמותת "פעמונים". משק בית ישראלי מגלגל בממוצע במהלך חייו כ-6 מיליון שקלים. במפגש למדו המשתתפים טכניקות וכלים לתעדוף הוצאות, לחיסכון משמעותי וללקיחת אחריות על צד ההוצאות וצד ההכנסות בתקציב המשפחתי.
 

קולקציית fix - 

15 מנהלות החנויות של פיקס התכנסו בחודש יולי במרלו"ג שבקיסריה לחגוג את השקת קולקציית הסתיו והחורף.
 
צוות המעצבות בראשות יעל בס, וכן ענת בוגנר, סמנכ"ל מותגים וצביה גזינסקי, מנהלת הרשת
הציגו בפני מנהלות החנויות את הקולקציות החדשות לקראת טו' באב, הסילבסטר ועוד.
הקולקציות אופנתיות ונותנות מענה ממוקד ללקוחות הרשת ולטרנדים כגון גליטרים, פיג'מות וואנזי, דובוני 'כפת לי, ובגדי כושר ופנאי.
בהזדמנות זו קיבלו מנהלות החנויות, ברשת שהתרחבה לאחרונה ל-16 חנויות,
את התלבושת החדשה והמגניבה ברוח המותג.
 

Some like it hot

50

בריאות רבותי, בריאות!

דיווח מהמטה בקיסריה: צניחה אדירה במשקל

 

בשקט בשקט, ממשיכה קבוצת הירידה במשקל במטה קיסריה, בהנחיית שירה וסרמן, הלא היא 'חצי שירה', במגמת הירידה במשקל.
 
חברי הקבוצה, הנפגשים פעם בשבוע במסגרת יום העבודה למשך שעה, מקבלים טיפים, עצות ופתרונות יעילים לתזונה נכונה, איזון, ירידה ושמירה על המשקל.
 
בנוסף, לומדים יחד כיצד להתמודד עם אתגרי היום – יום הניצבים בפניהם, באופן המותאם לסביבת העבודה ולסביבה הביתית. במסגרת זו אפילו קיימו סיור אינפורמטיבי סביב הבופט של חדר האוכל.
נכון לכתיבת שורות אלו השילה הקבוצה ביחד כ- 50 קילו!!! כל הכבוד!

שלום כיתה א'

 
זו השנה השלישית למסורת, בה חוגגים יחד, כל עובדי דלתא וילדיהם העולים לכיתה א'.
האירוע המרגש התקיים בתחילת חודש יולי בספארי ברמת גן וכלל שפע פעילויות במיוחד עבורנו.
 
לבשנו חולצות וכובעי דלתא, נשנשנו פרעצל ומתוקים, שמענו הסבר מרתק וגם ליטפנו נחשים,
התחלקנו לקבוצות ויצאנו לסיור "מאחורי הקלעים" של הספארי שכלל האכלת ג'ירפות, סיפורים מיוחדים על החיות ועוד.
 
סיימנו בפינות יצירה, איפור בדמויות של חיות, חלוקת מתנות, ארוחת ערב, ארטיקים ומגוון פינוקים.
הילקוטים בדרך... אז שיהיה בהצלחה לכולם בכיתה א'- הורים וילדים!

קבוצת הקט רגל ממשיכה במרץ

 
החום הכבד של יולי לא עצר בעדנו ויצאנו לדרך עם קבוצת הקט רגל של דלתא בקיסריה. מדי יום רביעי אחר הצהריים, מגיעים כ-20 שחקנים מכוחותינו לשחרר אנרגיה וליהנות יחד על המגרש.
 
לירן שטראובר, שחקן הקבוצה סיפר: "חברי הקבוצה מרשימים ביכולת משחק משובחת, אנחנו נהנים לשחק יחד, לשפר את הכושר ולשחרר אנרגיה".
 
בקבוצה משחקים יחד ולוקחים חלק עובדים מכלל חטיבות החברה, לרבות ייצוג מכובד של דלתא ישראל, חטיבת הכספים והמרלו"ג. זה לא מאוחר מדי להצטרף. המעוניינים מוזמנים לפנות לעמית דביר במייל: wellbeing@deltagalil.com        

שיהיה לכולנו קיץ קריר,
מהנה ובטוח